09:32 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Demi Rose nuk e kursen fare gjoksin, ja çfarë bënë (Foto)

Demi Rose konsiderohet si njëra nga femrat më seksi të showbizit ndërkombëtar.

Ajo në secilin rast që i vjen tenton ta ekspozoj gjoksin dhe të tregoj më shumë se që duhet, transmeton Indeksonline.

Demi së fundi është parë e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe që ia tregonte të gjithë gjoksin e saj bombastik.

Pink-lace lingerie: Earlier that day, Demi gave her 7.2M social media followers a long, lingering look at her cleavage and suspiciously-round derrière

Ndryshe, Dem nuk i kursen fare format e saj para kamerës dhe për më tepër tenton të ekspozoj sa më shumë./Indeksonline/

Arrived in Clifton on Friday: The S66 MGMT Model matched her lipstick to the scarlet full-skirted creation and wore her dark locks in a sleek updo