15:50 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Demi Rose shfaqet si zonjë me fustanin e kuqë, por ka diçka që nuk shkon (Foto)

Demi Rose është e njohur që asgjë të mos lërë në dorën e imagjinatës, shkruan Indeksonline.

Red hot! Demi Rose opted for a wholly more covered up ensemble on Friday night as she partied up a storm in London while sporting a sizzling red mini dress with a high-neck - yet ensured her curves were still maximised with the tight shape

Por këtë herë ajo është paraqitur me një fustan të shkurtë ngjyrë të kuqë dhe të ngjitur për trupi.

22 vjeçarja këtë herë ka vendosur që të shfaqet më zonjë por prapë asaj i dukej gjoksi dhe sytjenat e saj transparente.

A bright spark: The stunning star was certainly setting off sparks as she posed with a sparkler and her drink inside the bash 

Ndryshe Rose duket se ka kaluar një natë të shfrenuar teksa këtë kohën janë postuar fotografi të saj në rrjetet sociale./Indeksonline/

Legs eleven! Demi was first spotted when she shared some of her now-trademark sexy snaps - leading to high interest and scooping a modelling contract following a link up with famed US publicity group Taz¿s Angels

Legs eleven: She looked phenomenal in her mini dress which clung to her curves to perfection

 

Temat: