10:21 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Demi Rose shkëlqen duke zbuluar gjoksin bombastik (Foto)

Nuk është e çuditshme ta shohim Demin të zhveshur sepse për të kjo është bërë një gjë e përditshme.

Ajo së fundi është fotografuar nga paparacit teksa merrte njësë në një ndejë në Londër, transmeton Indeksonline.

Covering up: Busty Demi Rose proved she could turn heads in more glamorous looks on Monday night, as she attended the Skinnydip X MTV Launch Party in London

22 vjeçarja u shfaqë me një fustan ngjyrë lëkure dhe me dekoltenë e hapur, kurse ajo dukej e mrekullueshme në këtë fustan.

Ajo fustanin e kishte lënë me thjeshtësinë e vet por pa e ngarkuar fustanin me më shumë aksesorë e gjera të tjera.

Ja si dukej Demi./Indeksonline/

Eye-popping: The 22-year-old slipped her famous curves into a skin-tight lace midi dress, complete with a daring plunge neckline, as she posed for cameras outside the bash

Racy in lace: The brunette beauty set pulses racing in the form-fitting nude frock, adorned with delicate white lace all overPal's night out: Demi joined a female companion at the bash, who rocked a bright yellow minidress

Simple chic: Keeping all eyes on her show-stopping look, Demi accessorised with simple heels, which laced up at the ankle, but opted to forgo jewelleryFit to bust: Plunging into a deep V neckline, the frock gave a flash of her famously ample cleavage to all, before skimming her tiny waist and enviably slender frame all the way down

Temat: