20:53 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018 / indeksADMonline

Deputeti i AAK-së: Kurrë s’u mbushe mend o Ramush Haradinaj!

Deputeti i AAK-së i ka dalë në krah Ramush Haradinajt, duke i thënë se liberalizimin e vizave po e përfundon, si dhe po e bën ushtrinë.

Ai ka ironizuar me LDK-në, duke thënë se tashmë nuk ka çka t`i thotë popullit.

Lexoni komentin e tij të plotë:

haj more Ramush qe sdon me u mesu politik kurr ?

po qeshtu kur nuk ki këshillëtar ?

vizat po i kryn, ushtrinë po e bon .

e qka me bo tash ldk ja qka me ju thon popullit

nuk bohet politik me yrysh .

politika bohet kadale në menyr institucionale paqsore .

kjo osht arbitrare !