17:48 / E Enjte, 15 Nëntor 2018

Deputetja e AAK-së, u gëzohet aderimeve të reja

Faton Feka, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Feka i cili ishte sekretar  i qendrës së LVV dhe njëherit edhe asambleistë në Kuvendin Komuna të Mitrovicës, ka aderuar në AAK, transmeton Indeksonline.

E këtij rrugëtimi politik të Fekës, i është gëzuar edhe deputetja e AAK-së, Donika Kadaj- Bujupi.

“Mirësedhe Faton”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e saj në Facebook. /Indeksonline/

 

 

 

Mos i humb