20:07 / E Martë, 13 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Deputetja pyet: Pse flamuri po vendoset në terr, nga kush po frikësoheni!

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas tentimeve për ta vendosur Flamurin e Kosovës tek rrethi.

Musliu ka pyetur se flamuri po vendoset natën dhe se nga kush po frikësohen, transmeton Indeksonline.

“Pse Flamuri i Kosovës po vendoset neper terr? Nga kush po frigoheni? Kemi apo nuk kemi Shtet???” ka shkruar ajo në facebook./Indeksonline/