16:06 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Dështoj te Barcelona, Digne po kërkohet nga dy ekipet gjigante të Premier Ligës

Mbrojtësi francez, Lucas Digne pas periudhës jo të mirë te Barcelona ka arritur që ta gjej formën e tij te Evertoni.

Kjo ka bërë që interesimi nga skuadrat tjera për të rritet, transmeton Indeksonline.

Sipas “Mirror”, Chelsea dhe Manchester City janë duke kërkuar me ngulm francezin.

Dy ekipet kanë nevojë për një mbrojtës të krahut të majtë./Indeksonline/