11:00 / E Martë, 23 Janar 2018

Deulofeu rikthehet në Milano?

Mesfushori i Barcelonës, Gerard Deulofeu thuhet se është afër rikthimit në Milano.

Sipas “Correre della Sera”, Deulofeu mbetët në kontakt të vazhdueshëm me shokët e skuadrës së Milanit, transmeton IndeksOnline.

Megjithatë raportohet se shuma 20 milionëshe është shumë për Rossonerët, të cilët do të përballen me një konkurrencë nga Interi dhe Napoli.

Ish-lojtari i Evertonit, shënoi katër gola sezonin e kaluar në Milan./IndeksOnline/

Temat:
Mos i humb