13:20 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj ju lë me gojë hapur, tregon komplet gjoksin!

Dhurata Ahmetaj po vazhdon që të publikojë imazhe provokuese në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo ka publikuar një imazh ku shihet shumë seksi dhe në formë veshur me fustanin ngjyrë të bardh, kombinuar me këpuca ngjyrë krem.

“Blej më pak, zgjedh mirë” ka shkruar në këto imazhe.

Ndryshe, Dhurata dukej shumë seksi./Indeksonline/