14:58 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj vjen glamuroze, me fustanin e ngushtë dhe stil “interesant” flokësh!

Ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare, e cila për pamjen e saj komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e zi shumë të ngushtë kombinuar me çantën e dorës.

Në sy binin edhe flokët e Dhuratës të cilat i kishte stiluar më ndryshe se zakonisht./Indeksonline/