14:42 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj sensuale dhe joshëse në fotosesionin e ri

Ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, por është mjaftë aktive me postimin e imazheve të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitet e saj.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj edhe së fundi ka sjellur disa fotografi nga fotosesioni i realizuar së fundi, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja simpatike erdhi elegante në një kostum të bardh, derisa dukej sensuale dhe tejet joshës.

Mahnitëse dhe e këndshme u paraqit edhe këtë herë këngëtarja./Indeksonline/