15:24 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj shfaqet me pamjen e re, shkëlqen si kurrë më parë

Këngëtarja simpatike, Dhurata Ahmetaj nuk eksperimenton shumë me pamjen fizike.

Por, këtë herë ajo ka bërë një ndryshim në ngjyrën e flokëve të cilat i kanë dhënë një dukjen më të këndshme dhe joshëse, shkruan Indeksonline.

Dhurata ka sjellur disa imazhe nga reklama e fundit që ka realizuar, por ishte ky ndryshim që morri gjithë vëmendjen.

Sensuale, atraktive dhe tejet në formë u shfaqe këngëtarja në këto imazhe.

Ndryshe, Dhurata ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor./Indeksonline/