15:02 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Ahmetaj me imazhe të reja, vjen seksi dhe provokuese!

Dhurata Ahmetaj ka zgjedhur që këtë herë të publikoj imazhe bardh dhe zi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Veshur në fustan të zi dhe me flokët e lëshuara thjeshtë, Dhurata dukej shumë në formë dhe seksi.

Ndryshe, ajo ka kohë ka sjell projekte të reja por të cilat priten të publikon gjatë festave të publikut./Indeksonline/