19:47 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Diellza Kolgeci e sfidon të ftohtin! Shfaqet e zhveshur në mes të borës (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, Diellza Kolgeci duket se nuk i ka problem temperatura e ftohta, shkruan Indeksonline.

Image may contain: 3 people, people smiling

Ajo është shfaqur në mes të botës pothuajse tërësisht e zhveshur përpos një palltoje përmbi të cilën e kishte kombinuar me një kapele. Këto fotografi nga dalë nga foto sesioni i saj i fundit me fotografin Avni Selmani.

Image may contain: 1 person, standing and indoor

“Pa marrë parasysh sa e ftohtë bëhët bota, mos e humb lidhjen me moralin dhe lejoje që të të ftohë zemrën” ka shkruar Diellza bashkangjitur me fotografinë.

Ndryshe, ajo njihet për linjat e bukura trupore por edhe pozat provokative./Indeksonline/