09:54 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Digjet stalla në Lipjan

Një person ka raportuar se ditën e djeshme stalla e tij ishte kapluar nga zjarri.

Siç thuhet në raportin e policisë në  vendin e ngjarjes kanë dal njësitet policore dhe njësiti i zjarrfikësve, të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Ndryshe, nuk raportohet për të lënduar./Indeksonline/