17:13 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Dikur lojë shumë e njohur, tani mund ta keni në iPhone

Kur jeni të të lodhur me mediat sociale dhe përdorimin e iPhone, iu duhet një gjë që iu relakson.

Kompani Wanle e ka gati lansimin e lojës “Wanle Gamers Console for iPhone” e cila është vazhdimësi e lojës së famshme “Game Boy” që luhej me tetris.

Loja do të jetë me pagesë me çmim 20 dollarë.

Ajo që e bën të rëndësishme është fakti që shërben edhe si një mbrojtëse e telefonit duke i dhënë akses përdorimit të kufjeve, mikrofonit dhe portave të tjera./Indeksonline/

Temat: