17:11 / E Enjte, 28 Qershor 2018 / indeksADMonline

Dikush do motër, dikush vëlla, shikoni reagimet e fëmijëve (Video)

Fëmijët shpesh dinë të tregohen problematikë kur vjen puna tek të pasurit motër, a vëlla.

Dikush e sheh vëllanë si rival dhe s`i pëlqen, e dikush nuk e pëlqen fare gjininë e bukur, transmeton Indeksonline.

Por, se si kanë reaguar disa nga fëmijët kur kanë kuptuar se do bëhen me vëlla/motër, shikojeni videon e mëposhtme. Do e keni të pamundur të mos qeshni./Indeksonline/