08:03 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Disa nga veshjet qe patjetër duhet ti keni këtë verë (Foto)

Vera erdhi e bashkë me të edhe koha që dollapin ta mbushim me rroba të tjera dhe nga trendet e fundit.

Më poshtë po u sjellim disa nga veshjet që patjetër duhet ti keni këtë verë, që të dukeni me stil dhe të freskëta./Indeksonline/

Temat: