22:56 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Do të habiteni se në çfarë shtëpie jeton kjo grua (Video)

Ajo është një tip që dëshiron krejt gjëra të ndryshme nga të tjerët.

Për shembull, nga një apartment super luksoz dhe i madh, Aleksandra vendosi të jetojë në një shtëpi tejet të vogël, shkruan Indeksonline.

Përshtypje patjetër që të lë renditja e gjërave, sidomos me rrobave.

Madje ajo është martuar dhe shumë shpejtë bashkëshorti do të transferohet me të në këtë shtëpi kaq të këndshme./Indeksonline/