17:57 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / Ensar Ramadani

Drita ia dedikon fitoren një personi të veçantë

Drita ka fituar derbin e qytetit pasi e ka mposhtur Gjilanin me rezultat 2-3.

Kampionët në fuqi fituan vetëm në minutat shtesë pasi që “Skifterat” ishin në epërsi deri në fund.

Fitoren ndaj Gjilanit, skuadra e Dritës ia ka dedikuar ekonomit të klubit, Naser Sulejmani.

Naski pi përballët me një sëmundje të rëndë dhe kështu lojtarët i kanë dalë në përkrahje. /IndeksOnliene/