20:04 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa flet për arritjet në muzikë dhe femrat në revistën ‘Vogue’

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohur shqiptare në botë.

Suksese e saj në arenën ndërkombëtare të muzikës nuk kanë të ndalur, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja së fundi u bë pjesë e revistës së njohur britanike ‘Vogue’, ku edhe ka folur për të arriturat e saj dhe femrat në këtë industri.

Në një postim në ‘Instagram’, këngëtarja ka ndarë me adhuruesit e saj një pjesë të shkurt nga kjo intervistë.

“Duke biseduar për të qenit femër sot” ka shkruar Dua Lipa përkrahë videos./Indeksonline/

Temat: