16:09 / E Enjte, 05 Korrik 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa publikon edhe një imazh me veshjen e tejdukshme (Foto)

Këngëtarja shqiptare por me famë botërore, Dua Lipa është parë shumë provokuese në imazhet e fundit.

Ajo të tilla ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me veshje komplet të tejdukshme dhe me pupla.

Bukuroshja shqiptare dukej shumë e bukur, edhe pse grimin e kishte bërë shumë të lehtë.

Ndryshe, Dua rrallëherë që i kursen imazhet seksi./Indeksonline/