10:41 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dua Lipa, ylli kosovar që bën dritë ngado

Dua Lipa po vazhdon të shkëlqejë në paraqitjet esaj.

Ylli kosovar që radhitet në mesin e artisteve më të kërkuara dhe më të suksesshme në industrinë e muzikës, po ‘thyen’çdo kufi të famës.

Krahas sukseseve, ajo bëhet edhe inspirim e femër qetregon stil e sharm.

Së fundmi ajo vjen në një fotosesion mahnitës, kuveshur në ngjyrë ‘lëkure’, tregon sensualitetin dhe atraktivitetin esaj./Indeksonline/