21:53 / E Premte, 24 Mars 2023 / MSH

“Duje” jehon edhe në Varshavë, Albina dhe Familja Kelmendi do të përformojnë për publikun polak

Albina dhe Familja Kelmendi kanë krijuar në grup fansash të cilët po e ndjekin me endje atë në rrugëtimin e saj në Eurovision.

Kënga “Duje” ka arritur deri në Poloni, aty ku Albina dhe Familja Kelmendi do të përformojnë ditën e 1 prillit.

“Duje” do të jehojë në Varshavë, ndërsa biletaqt tashmë janë duke u shitur me numër të madh.