21:25 / E Shtunë, 04 Gusht 2018 / indeksADMonline

Duke u lazdruar e bërë stila, sërish rrëzohet Elvana (Video)

Elvana Gjata nuk e ka problem që me ndjekësit dhe fansat e saj të ndajë edhe momente qesharake.

Pas rrëzimit në shkallët e aeroplanit, këngëtarja shqiptare vjen me një video të ngjashme, por tani në tokë.

Teksa shihet duke ecur e lazdruar në hollin e një hoteli, ajo për një çast bie në tokë.

Ndryshe në të bardha, Elvana përveç me stil duket edhe mjaftë e ëmbël./Indeksonline/

 

Killed it #beforetheshow #orejamgatipotethem

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on