10:32 / E Shtunë, 27 Janar 2018

Dy gra vendosin fatin e Dzekos te Chelsea

Roma dhe Chelsea janë afër një marrëveshje për transferimin e Edin Dzekos. Vendimi tani thuhet se ka mbetur tek sulmuesi boshnjak.

Por, mediat italiane shkruajnë se për të ardhmen e tij do të vendosin edhe dy gra.

Amra Silajxhiç, gruaja e Dzekos nuk është e bindur për të lënë Romën pasi që pëlqen jetën në kryqytetin italian. Njëjt mendon edhe gruaja e Abramovich, Marina Granovskaia.

Gruaja e miliarderit është e bindur se për Dzekon nuk bën të shpenzohen aq shumë para./Indeksonline/

Temat: