10:26 / E Martë, 28 Qershor 2022 / GF

Dy oferta fantastike për pushime në bregdetin shqiptar

Kompania “Sharr Travel”, e cila është lider në fushën e turizmit në vend për klientët e saj ka nxjerrë super ofertën All Inclusive në super hotelin Regina Blue, i cili shtrihet buzë brigjeve të bukura të detit në Radhimë të Vlorës.

Për qytetaret që bëjnë rezervimin vetëm përmes Sharr Travel për 80 euro mund të rezervojnë pushimin në hotelin e ëndërrove, njeri prej hoteleve më të bukura në vijën bregdetare të Vlorës.

Në çmim përfshihet mëngjesi, dreka, darka, çadrat në plazh, përdorimi i pishinës.. etj.

Aqua Fafa është një hotel super luksoz i cili hap dyert për herë të parë tash me 1 korrik është venë në dispozicion të klientëve të “Sharr Travel”. Aqua Fafa është pjesë e rrjetit të hoteleve më luksoze në Shqipëri FAFA. 

Duke e rezervuar pushimin tuaj vetëm përmes “Sharr Travel” për 60 euro ju do të merrni pakon Al Inclusive, ku në këtë çmim është përfshirë akomodimi në dhomën e hotelit me pesë yje, mëngjesi, dreka, Snack, Darka, pije alkoholike dhe jo alkoholike pa limit, pishina, plazhi, Fitnes Center, Mini club për fëmijët, muzikë, animacion, por edhe shumë surpriza tjera të cilat  “Sharr Travel”  i ka enkas për klientët e saj.

Për të kapur ofertën ju mund të kontaktoni direkt në zyrat e kompanisë “Sharr Travel” në Prishtinë, Suharekë, Prizren, por edhe përmes numrave të telefonit që i gjeni më poshtë.

038/610-015

049/610-015

044/610-015

044/542-029

029/224-016