22:11 / E Mërkurë, 04 Prill 2018 / indeksADMonline

E bukura Luanë moj, e hijeshove “dynjanë”! (Video)

Moderatorja Luana Vjollca di shumë herë të paraqitet me pamjen e saj fantastike.

Madje Luana përpos fytyrës shumë të veçantë dhe të bukur ka edhe linja trupore fantastike, transmeton Indeksonline.

Luana këtë herë ka shkëlqyer madje duke u treguar shumë e ëmbël para xhirimit të një video-je./Indeksonline/

Gorgeous friend @luanavjollca ? #mymakeup# @natashadenona Cosmetics

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on