13:28 / E Hënë, 20 Gusht 2018 / indeksADMonline

E famshme, por Rihanna shkon në dasmën e shoqes së fëmijrisë (Foto)

Pavarësisht famës, ajo asnjëherë nuk e harron origjinën e saj dhe shoqërinë e vjetër.

Rihanna dje ka qenë pjesë e ceremonisë së martesës së shoqes së saj të fëmijërisë, Sonita Alexander.


Ylli nga Barbadosi madje ishte edhe një nga shoqërueset e nuses.

Me një fustan të kaltër dhe tejet modeste ajo mori gjithë vëmendjen, teksa shihej se po e shijonte jashtëzakonisht këtë celebrim./Indeksonline/

Temat: