15:31 / E Diele, 13 Maj 2018 / indeksADMonline

E kapi të dashurin duke e tradhtuar, nuk reagoi – të gjitha ia tha ditën e dasmës

Vetëm pak javë pas lidhjes së tyre zyrtare, çifti vendosi të kishte një martesë të plotë në kishë për të festuar martesën e tyre fetare me familjen dhe miqtë.

Por, para se nusja e ardhshme Alejandra të ftonte të gjithë mysafirët në këtë ngjarje, ajo donte të sigurohej që partneri i saj Marco ishte besnik.

Kështu, siç shkruajnë mediat e huaja, ajo kontaktoi “kapësit e tradhtarëve” për të ndjekur Marco dhe për të parë se çfarë ai bënte në kohën e tij të lirë.

Por askush nuk mund të ishte përgatitur për atë që panë.

Videoja tregon momentin kur spanjolli u takua me një nga përcjellëset e nuses, Cassandra – në plazh.

Dhe një tjetër videoja tregon momentin kur qifti kapen në anën e pasme të një makine.

Por kur pamjet u treguan për Alejandra, ajo nuk u tregua nervoze.

Ajo vendosi të vazhdonte me martesën gjithsesi, duke pretenduar se ajo nuk ishte e prekur me aktin e burrit të saj.

Por kur erdhi dita e madhe, ajo habiti të gjithë gjatë shkëmbimit të premtimeve.

Prifti tha: “Për të formuar një martesë, duhet të ketë dashuri, besim dhe falje”, përcjell Telegrafi.

Por në mes të fjalës së tij, nusja mori mikrofonin dhe bërtiti: “Para se të shkoj përpara unë do të doja t’u tregoja të gjithëve diçka”.

“Unë nuk do të martohem me ty Marco”.

“Ju jeni një mashtrues dhe nuk do t’ju lejoj të më mashtroni më”.

“Unë e di atë që keni bërë me atë [Cassandran]”.