22:07 / E Diele, 14 Janar 2018

E kritikuan se nuk ka të pasme, por Armina Mevlani sapo ekspozoi ato (Foto)

Armina Mevlani tashmë është e njohur për jetën e saj luksoze dhe shëtitjet e saj anembanë botës, shkruan Indeksonline.


E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish kryemistrit të Shqipërisë Sali Berisha, është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo njihet edhe si blogere, çka se postimet e saj janë të shpeshta.


Armina momentalisht është duke qëndruar në Milano të Italisë nga edhe ka postuar fotografi. Por ajo që bie në sy është njëra nga fotografitë, në të cilat ajo ekspozon të pasmet. Ndërsa jo rrallë herë është kritikuar nga ndjekësit e saj, të cilët kanë thënë se blogerja nuk ka të pasme./Indeksonline/