10:41 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E kritikuan të gjithë veshjen e Bleonës por jo edhe Lori Hoxha (Foto)

American Music Awards është njëri nga evenimentet ku morën pjesë shumë shqiptarë e ndër ta edhe Bleona Qereti.

Por veshja e Bleonës u kritikua nga Daily Mail e cila tha se një veshje e tillë nuk është edhe aq e përshtatshme për evenimentin që Bleona ka marrë pjesë.

Por njësoj nuk mendon Lori Hoxha e cila ka komentuar në postimin e Bleonës në rrjetin social “Instagram”  ku ka komentuar pozitivisht për veshjen dhe dukjen e Bleonës.

Ndryshe Bleona ishte veshur e tëra me ngjyrë argjendi kurse nuk u kurseu aspak linjat trupore të cilat i ekspozoj shumë./Indeksonline/

Temat: