13:03 / E Hënë, 06 Nëntor 2017 / indeksADMonline

E kush ju jep shumë hijeshi rrugëve të Tiranës se Jonida (Foto)

Ndoshta edhe e keni vërejtur që sa herë Jonida Maliqi shpërndanë fotografi ajo shfaqet rrugëve të Tiranës.

Njësoj ka vepruar edhe sot këngëtarja e njohur shqiptare, duke dashur që ta reklamoj stilin e saj ajo shfaqet rrugëve të Trianës veshur me aq stil sa rrallë që shohim dikë, shkruan Indeksonline.

Një fustan i gjatë i kombinuar me një këmishë të gjere e të bardh, ajo dukej për mrekulli.

Ndryshe Jonida duket e bukur edhe pa u zbuluar dhe e tepruar me zhveshjen e kështu po pëlqehet edhe më shumë nga publiku/Indeksonline/