16:31 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi elegante dhe plotë stil, sjell atmosferën e festave të fundvitit

Jonida Maliqi njihet si një femër me shumë stil.

Ajo prej kohësh ka lënë anash këndimin duke u përkushtuar më shumë si blogere, shkruan Indeksonline.

Në një imazh të publikuar së fundi në ‘Instagram’ këngëtarja e njohur është shfaqur tejet në formë, derisa është shfaqur festive në reklamën e re.

Jonida dukej e këndshme dhe plotë glamur edhe këtë herë./Indeksonline/

Temat: