20:29 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi befason me stilin e çuditshëm, ja huq edhe këtë herë

Jonida Maliqi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe ku edhe shfaqet me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Por, së fundi, Jonida ka publikuar një imazh në të cilin ka befasuar me stilin e veshjes, ajo dukej më ndryshe se zakonisht dhe jo aq trendi sa jemi mësuar të shohim.

Këngëtarja e njohur kombinoj ngjyrën e zezë me të kuqe, ndërsa fytyrën e kishte mbuluar me një kapele.

Ndryshe, Jonida ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor./Indeksonline/

Temat: