09:00 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi publikon fotografinë duke puthur këtë mashkull të njohur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty shihet në përqafimin e një mashkulli, transmeton Indeksonline.

Bëhet fjalë për gazetarin, Kelvin Kadilli i cili duket se këtë herë ka pasur fatin që të shijojë “puthjen” e Jonidës.

Ndryshe, Jonida shihet e veshur me shumë ngjyra dhe si gjithmonë me shumë stil./Indeksonline/

Temat: