12:46 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

E lë e dashura, djaloshi vret veten duke u kapur në tela të rrymës (Video +18)

Një djalosh nuk e ka duruar ndarjen nga e dashura e tij, të cilën duket se e donte më shumë se jetën.

I riu posa i ka thënë e dashura se nuk dëshiron të jetë më me të, ai ka bërë një gjë të papritur, transmeton Indeksonline.

Djali ka hipur mbi shtëpi dhe është kapur për telat e rrymës që kalonin përmi kulm.

Ndonëse të tjerët që ishin poshtë i thonin që mos të bënte një gjë të tillë, ai për një moment kap telat dhe vdes nga rryma. /Indeksonline/