16:29 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Një shok i dërgon fotografi nudo të fejuarës sime, nuk di nëse duhet të martohem me të!

Një shok i imi i ka dërguar fotografi nudo të fejuarës sime, nuk di nëse duhet të martohem me të!

E kam zbuluar se një shok i imi i dërgon të fejuarës sime fotografi nudo në snapchat. Unë e hapa atë dhe e pash se ishte ai.

E fejuara ime është 30 dhe unë jam 32 dhe ky shoku është i moshës sime gjithashtu.

Unë shikojë me të futboll në një lokal dhe ndonjëherë vije edhe e fejuara ime dhe ne pimë së bashku.

Unë e zbulova se ai i dërgonte fotografi nudo të dashurës sime dhe këtë po e bënte për një kohë të gjatë, gjithashtu e fejuara ime i kishte kërkuar atij të takoheshin pa mua.

Ne do të martohemi vitin e ardhshëm. A duhet t’i tregojë asaj për këtë? Nuk e di nëse ende dua të martohem me të pas kësaj.

Përgjigje:

 Bisedo me të dashurën tënde. Nuk se çfarë të humbasësh.

Nuk mund të martohesh me një vajzë dhe të mos i thuash asgjë.

Ndoshta ekziston ndonjë shanse që ky djali është përfshirë në lidhje tuaj për të shkaktuar telashe?

Ju nuk doni ta humbisni atë, e di, por çfarëdo që është e vërteta, ju duhet të bisedoni./Indeksonline/