15:39 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

E martuar me çek, por Afërdita shfaqet e veshur me këtë fustan tradicional

Afërdita Dreshaj në qershor i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ndryshe nga dasma e saj këtë herë vjen me fotografi tradicionale.

“Zgjohu dhe vendos kurorën” ka shkruar Afërdita në këto imazhe.

Ndryshe, këngëtarja dhe modelja komentohet shumë për jetën private, e pikë më pikante te ajo mbetet jeta e saj sentimentale”./Indeksonline/