09:59 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E papritur, çifti i njohur i japin fund lidhjes

Reperja Cardi B ka befasuar të gjithë me vendimin për ndarjen nga bashkëshorti.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, reperja ka treguar për lajmin e ndarjes nga reperi Offset me të cilin ishte e martuar për një vit, shkruanm Indeksonline.

“Jam munduar ti rregulloj gjërat me baban e fëmijës tim prej kohësh dhe ne vazhdojmë të jemi miq të mirë dhe partner në biznes, por gjërat në mes nesh nuk janë duke funksionuar mirë prej kohësh, nuk është faj i askujt, thjeshtë është harxhuar dashuria në mes nesh” ka deklaruar 26 vjeçarja në videon e publikuar.

Cardi B dhe Offset filluan lidhjen në tetor të vitit 2017,ata së bashku kanë një vajzë./Indeksonline/

View this post on Instagram

There you go..peace and love

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Temat: