13:26 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Për herë të parë, Cardi B zbulon fytyrën e vajzës

Cardi B lindi vajzën Kulture Kiari Cephus në korrik të këtij viti.

Ndërsa ajo për herë të parë ka prezantuar atë, duke postuar një fotografi të vajzës së saj katër muajshe në snapchat.


Kjo fotografi erdhi vetëm një ditë pasi kishte përdorur mediat sociale për të njoftuar se ajo dhe bashkëshorti / ati i fëmijës së saj Offset janë ndarë pas një viti martesë./Indeksonline/