17:17 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

E tepërt! Kim publikon fotografin nga shtrati ku shfaqet komplet e zhveshur (Foto)

Kim Kardashian West është njëra nga fytyrat më të komentuara të shoubizit botëror, gjithçka rreth saj bëhët lajm dhe qarkullon nëpër medie.

Image result for kim kardashian naked

Por Kim duket se nuk do të ndalet së publikuara imazhe dhe fotografi që ua “hapin” gojën mediave dhe adhurueseve, shkruan Indeksonline.

Related image

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në të cilën e shohim shumë provokuese në shtrat. Ajo aty shfaqet komplet e zhveshur teksa gjoksin e mbulon vetëm me duar.

Kim është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve kurse shumë shpejt pritet që të lind fëmija i saj i tretë nga një nënë surrogate./Indeksonline/

Rise & Grind

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on