19:19 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian edhe këtë herë tregon linjat ‘bombastike’

Çdo paraqitje e saj publike merr vëmendjen e publikut.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, ylli televiziv, Kim Kardashian edhe një herë ka befasuar me dukjen, shkruan Indeksonline.

39 vjeçarja ka shfaqur trupin ‘bombastik’ në një veshje e cila ia ekspozonte në mënyrë perfekte format e trupit.

Kim e cila famë më të madhe e mori pikërisht nga linjat e saj, kësaj radhe në një veshje të ngushtë dhe me plotë stil nuk la shumë vend për imagjinatë.

Nëna e tre fëmijëve edhe një herë e dëshmojë se është një nga femrat më seksi në botë./Indeksonline/