21:27 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Grimi e shëndërrojnë Kim Kardashian në një kukull barbie

Kim Kardashian përflitet për ndërhyrjet e shumta që ka bërë.

Ajo ka forma ‘bombastike’ e të cilat ia kanë dhuruar famën që e ka sot, shkruan Indeksonline.

Por, ylli televiziv në çdo paraqitje publike shfaqet çdo herë e më seksi.

Në imazhin e hedhur këtë herë për mbi 122 milionë ndjekësit e saj, Kim ka befasur me pamjen.

Ajo nga grimi që kishte vendosur erdhi e kuruar dhe joshëse, ndërsa veshja me shkëlqim ia theksonte gjoksin ‘gjigant’.

Kim vërtetë dukej si një kukull barbie në këtë paraqitje./Indeksonline/