23:04 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

E tëra në të zeza, Xhensila vjen më elegante se kurrë më parë

Xhensila Myrtezaj vlerësohet për bukurinë natyrale dhe është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo në çdo paraqitje vjen e këndshme dhe me çdo herë në hap me trendët e reja, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, Xhensila ka ardhur më atraktive se kurrë më parë, e veshur e tëra në të zeza, Xhensila dukej në mahnitëse dhe në formë.

Ndryshe, Xhensila pak kohë më parë u bë nënë e një vajze ndërsa shumë shpejt ka arritur të iu rikthehet aktiviteteve./Indeksonline/