23:39 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Xhensila sjell atmosferën e festave të fundviti, vjen mahnitëse

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo njihet për ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë, ndërsa këtë e tregon në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja simpatike është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale.

Në një postim të bërë këtë herë, Xhensila ka sjellur atmosferën e festave të fundvitit e që padyshim të gjithë e pëlqejmë.

Ajo në këto imazhe përveq se e lumtur dukej për mrekulli./Indeksonline/