20:00 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kjo është Xhensila, e thjeshtë e bukur dhe e buzëqeshur

Xhensila Myrtezaj është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshura tëra në të zeza por kombinuar me pallton ngjyrë të kaltër.

Xhensika këto fotografi i kishte realizuar në Florence të Italisë, ku edhe po qëndron.

Ndryshe, ajo dukej mirë./Indeksonline/