19:47 / E Enjte, 16 Maj 2019

E thjeshtë dhe natyrale, Kiara Tito befason me pamjen

Kiara Tito është mjaft e komentuar në mediat rozë për secilin postim që bën.

Fotografitë që ajo publikon në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa vëmendje, shkruan Indeksonline.

Moderatorja e njohur edhe së fundi ka postuar një imazh në të cilin si çdo herë tjetër ajo dukej atraktive dhe në formë të mirë.

Më natyrale se zakonisht, Kiara ka shkëlqyer me pamjen e thjeshtë dhe dukej mahnitëse.

Ndryshe, kohë më parë Kiara ka pranuar publikisht ka bërë operacione plastike./Indeksonline/

Mos i humb