11:03 / E Mërkurë, 30 Maj 2018 / indeksADMonline

E tmerrshme, kuzhinieri bie në furrën me zjarr derisa piqte bukë (Video)

Të kesh punë me zjarr, padyshim që është një ndër rreziqet më të mëdha në jetë.

Sidomos kur je afër ndonjë furre, çdo moment mund të jetë i fundit në jetë, transmeton Indeksonline.

Ky kuzhinier bashkë me kolegun po gatuante bukë dhe po i hidhet në furrën e drurit për t’i pjekur.

Por, për një moment atij i humb drejtpeshimi dhe bie me kokë në furrën e ndezur.

I menjëhershëm ishte reagimi i kolegut të tij, i cili e kap për duarsh duke e ka shpëtuar atë nga lëndimet. /Indeksonline/

Temat: