11:38 / E Premte, 20 Prill 2018 / indeksADMonline

E tmerrshme, vogA�lushja shikon porno nA� prani tA� nA�nA�s (Video)

Evoluimi i internetit dhe qasja nA� tA� pa problem nga tA� gjitha moshat, nuk A�shtA� njA� gjA� e mirA� qA� i shA�rben shoqA�risA�.

E keqja e kA�saj A�shtA� kur fA�mijA�t mund tA� shohin A�ka do qA� duan nA� internet me vetA�m njA� klikim, transmeton Indeksonline.

Ajo qA� shihet nA� kA�tA� video A�shtA� shokuese. Vajza e vogA�l qA�ndron e ulur pranA� nA�nA�s sA� saj, derisa nA� duar ka njA� telefon.

E A�ka po shikonte vogA�lushja A�shtA� tmerruese, pasi ajo ishte fokusuar dhe tA�rA� vA�mendjen e kishte te njA� video pornografike.

KalimtarA�t mund ta shihnin se A�ka ajo po shikonte nA� telefon, por nA�na e saj nuk reagonte fare. /Indeksonline/

 

Temat: